header

Czy wiesz, że

istotny wpływ na rozpowszechnianie masażu miała również polska myśl naukowa. Dzięki publikacjom naukowym lekarza Izydora Zabłudowskiego (1851- 1906) masaż był traktowany na równi z innymi działami wiedzy medycznej.

ZAPROSZENIA

Reklama
Gabinet masażu DOTYK Anna Krawczyk

W dzisiejszych czasach często nie znajdujemy czasu, aby poświęcić odrobinę uwagi naszemu ciału. Należy pamiętać, że masaż świetnie redukuje stres, zmęczenie po pracy, pomaga uwolnić się od wszystkich problemów oraz jest to wspaniały pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Wystarczy tylko 50 minut profesjonalnego masażu na osiągnięcie maksymalnego relaksu, odzyskanie sił witalnych i sprawności, zlikwidowanie napięć czy bólu.

Jestem absolwentką warszawskiej szkoły masażu klasyczno - relaksacyjno - sportowego, ze stażem odbytym w Ośrodku Odnowy Biologicznej "Daring" w Warszawie. Poza tym ukończyłam wiele kursów w tym masaż wyszczuplający (modeling ciała), masaż tybetański oraz masaż gorącymi kamieniami. Pod okiem doświadczonych mistrzów sztuki masażu odbyłam praktyke, po której jestem w stanie świadczyć usługi, które sprostają oczekiwaniom każdego klienta.

Masaż jest moją  życiową pasją. Posiadam w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, ciągle się rozwijam, a także korzystam z licznych szkoleń i porad światowych masażystów. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.