header

Czy wiesz, że

specjalne kamienie do masażu z bazaltu pochodzenia wulkanicznego są pozyskiwane ze specjalnie selekcjonowanych obszarów dużej aktywności wulkanicznej, a zarazem czystych ekologicznie (np. Hawaje, Bali).

ZAPROSZENIA

Reklama

Masaż klasyczny Masaż klasyczny - leczniczy

Zadaniem masażu klasycznego jest zwiększenie przepływu tlenu we krwi i usuwanie toksyn z mięśni, przywołanie relaksacji, poprawienie elastyczności i usprawnienie krążenia krwi.

 

 

Masaż tybetański

Masaż tybetański wywodzi się z buddyjskich przekonań na temat medycyny. Jego istotą jest harmonia między duchowością a cielesnością człowieka.

 


Masaż relaksacyjny

Dla osób żyjących w ciągłym stresie jest najodpowiedniejszą formę  masażu. Po tym masażu, czujemy się odprężeni, bo w czasie zabiegu podnosi się poziom endorfin w organizmie.

 

 

Masaż modelujący - limfatyczny

Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii.

 

 

Masaż gorącymi kamieniami

Jest połączeniem kilku terapii: drenażu limfatycznego, termoterapii, akupresury i aromaterapii. Podczas zabiegu używa się gładkich, obłych kamieni bazaltowych.