header

Czy wiesz, że

istotny wpływ na rozpowszechnianie masażu miała również polska myśl naukowa. Dzięki publikacjom naukowym lekarza Izydora Zabłudowskiego (1851- 1906) masaż był traktowany na równi z innymi działami wiedzy medycznej.

ZAPROSZENIA

Reklama

Masaż klasyczny Masaż klasyczny - leczniczy

Zadaniem masażu klasycznego jest zwiększenie przepływu tlenu we krwi i usuwanie toksyn z mięśni, przywołanie relaksacji, poprawienie elastyczności i usprawnienie krążenia krwi.

 

 

Masaż tybetański

Masaż tybetański wywodzi się z buddyjskich przekonań na temat medycyny. Jego istotą jest harmonia między duchowością a cielesnością człowieka.

 


Masaż relaksacyjny

Dla osób żyjących w ciągłym stresie jest najodpowiedniejszą formę  masażu. Po tym masażu, czujemy się odprężeni, bo w czasie zabiegu podnosi się poziom endorfin w organizmie.

 

 

Masaż modelujący - limfatyczny

Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii.

 

 

Masaż gorącymi kamieniami

Jest połączeniem kilku terapii: drenażu limfatycznego, termoterapii, akupresury i aromaterapii. Podczas zabiegu używa się gładkich, obłych kamieni bazaltowych.